Паливний брикет Нестро (Nestro)

Паливний брикет Нестро (Nestro)

Пропонуємо до продажу паливний брикет Нестро (Nestro) в бігбегах та у дрібній фасовці по 25 кг. Також можлива доставка до вас на обєкт з вигрузкою краном маніпулятором. При гуртових закупівлях паливного брикету ціна договірна.

Брикет Нєстро сосна

Брикет Нєстро сосна

Детальніше
Пивна дробина в гранулах

Пивна дробина в гранулах

Детальніше
Пивна дробина розсипом

Пивна дробина розсипом

Детальніше
Спиртова барда

Спиртова барда

Детальніше
Буряковий жом сухий

Буряковий жом сухий

Детальніше
Пілета соняшникова

Пілета соняшникова

Детальніше

Пивна дробина суха

Пивна дробина суха сьогодні широко застосовується в кормових раціонах майже всіх фермерських господарств. Більшість спеціалістів сходиться на тому, що застосування пивної дробини дозоляє значно зменшити собівартість кормів, а також підвищити рівень надоїв корів. Головною перевагою пивної дробини над іншими кормовими добавками є високий вміст протеїну. За умови застосування правильної технології сушіння, вміст протеїну в готовому продукті може досягати позначки в 26-27%.

Пивна дробина суха може похвалитися високим вмістом різноманітних поживних речовин і мікроелементів. Саме тому цей продукт відноситься до найбільш цінних і ефективних кормових добавок.

Серед основних переваг пивної дробини сухої хочеться відмітити наступні:

  1. Високий вміст якісного білка, який може похвалитися низьким рівнем розщеплення.
  2. Харчова цінність пивної дробини приблизно така ж, як у дорожчих концентрованих кормів.
  3. Застосування пивної дробини дозволяє підняти ефективність основного корму.
  4. Пивна дробина вважається прекрасним балансуючим продуктом.
  5. У складі пивної дробини міститься велика кількість вітамінів, а також інших необхідних мікроелементів.

Пивна дробина

Пивна дробина досить погано силосуется. Поліпшити здатність до силосованию допомагає додавання 3-4% сухого жому цукрового буряка, що підвищує вміст цукру. Крім того, поверхня необхідно обробити розведеною мурашиної або пропіонової кислотою (0,5 л / кв. М).

Також внесення на поверхню тонкого шару солі може поліпшити консервації ефект. Після чого потрібно добре накрити траншею плівкою. Розмір силосної траншеї повинен відповідати обсягами щоденної виїмки корму, для того, щоб уникнути процесу повторного нагрівання корми. Щоденна швидкість виїмки повинна становити мінімуму 10 см.

Суха пивна дробина Цей продукт є в продажу на ринку кормового сировини, але рідко доступний. Оскільки витрати на сушку високі, суха пивна дробина є, скоріше, дорогим продуктом. Застосування пивної дробини в годуванні дійних корів Забезпечення зберігання в прохолодному місці (силосна траншея з укріпленим дном не повинна розташовуватися під прямими сонячними променями)

Правильне кількість: для дійних корів максимальна кількість - близько 1,5 кг СВ на голову в день, це близько 6 кг сирої пивної дробини. У дослідах було встановлено, що при більш високій кількості згодовують пивної дробини знижується загальне споживання раціону. Це також знову і знову підтверджується на практиці. Крім того, кількість пивної дробини повинно бути погоджено з рівнем продуктивності стада.